SANATORIUM SŁONECZNY

SANATORIUM SŁONECZNY

Sanatorium “Słoneczny” to nowoczesny, komfortowy obiekt zapewniający doskonałą obsługę i szybki powrót do zdrowia, które  oferuje gościom szeroką gamę nowoczesnych procedur terapeutycznych. Uzdrowisko położone jest w Brześciu, 6,4 km od dworca kolejowego, w malowniczej okolicy nad rzeką Muchawiec.

Profil leczenia:

 • choroby układu sercowo-naczyniowego
 • choroby układu mięśniowo-szkieletowego
 • choroby systemu nerwowego
 • choroby górnych dróg oddechowych

Sanatorium  oferuje gościom szeroką gamę nowoczesnych procedur terapeutycznych:

 1. Kriosauna (działanie: odmładzające, naprawcze, przeciwzapalne, przeciwbólowe ). Działanie ekstremalnie  niskimi temperaturami (minus 100-180 stopni C) podnosi ogólny stan zdrowia, znacznie wzmacnia system odpornościowy, spala dużą ilość tłuszczu (profilaktyka cellulitu).
 2. Sauna na podczerwień (zapewnia naturalny proces pocenia się w temperaturze do 70 stopni C, zapewnia doskonałą pielęgnację skóry, oraz jej odmłodzenie. Ciało jest naładowane energią i jest zdrowsze, bo sesja spala 600 kalorii. Regularne korzystanie z sauny pomaga zmniejszyć wagę ciała  zneutralizować toksyny z organizmu.
 3. Fińska i rosyjska sauna z zimnym basenem.
 4. Basen wielkości  16 m x 3,5 m, głębokość od 1,35 do 2 metrów, z oświetleniem i lampą bakteriobójczą  bakteriobójczą eliminującą użycie chloru w wodzie). Wyposażony w podwodne masaże ( gejzer, przeciwprądy, wodospad, zimny prysznic).
 5. Hydroterapia (prysznic, w górę, masaż podwodny, kąpiele (perła, siedzenia, stopy, dłonie).
 6. Masaż dłoni.
 7. Thermo masaż leczniczy (masaż profesjonalny)
 8. Terapia ciśnieniem (aparat włoski "Pressomed" do drenażu limfatycznego, masażu powierzchni, profilaktyka obrzęku i zastoju żylnego w kończynach dolnych, profilaktyka cellulitu).
 9. Solarium pionowe.
 10. Parafinowe-ozokerytowe i błotne aplikacje.
 11. Terapia światłem (aparat Bioptron).
 12. Elektroterapia (magnitolazer, SMC, DDT, prąd galwaniczny, jonoforeza).
 13. Fitoterapia.
 14. Speleoleczenie (komora solna).
 15. Leczenie wodami mineralnymi wydobywanymi w studzienkach głębinowych (1340 m), stosowane w chorobach przewodu pokarmowego (zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie jelita grubego), kamicy żółciowej, przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego i innych.  choroby nerek i dróg moczowych, choroby zębów.

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie do 30 kwietnia 2019 roku

TurnusCena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
8 dni*1 505,00 PLN1 329,00 PLN/os.
10 dni*1 848, 00 PLN1 628,00 PLN/os.
15 dni2 706,00 PLN2 376,00 PLN/os.

*możliwy pobyt bezwizowy w sanatorium do 10 dni

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

Skierowania zawiera:

 • zakwaterowanie: 7/14 noclegów w Pakiet pokoju 2-osobowym standard z prysznicem i WC
 • Pokoje 1-os., 3-os. oraz apartamenty - na zapytanie.
 • wyżywienie: 3 x dziennie
 • zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń, min. 5)

 

Cena nie zawiera:

 • transportu (dotyczy tylko turnusów 15 - dniowych: autokar bądź mikrobus
 • wizy białoruskiej (opłata konsularna, komplet dokumentacji wizowej, pośrednictwo wizowego) - łączny koszt: 25 EUR + 100 PLN od osoby (płatne obowiązkowoUWAGA: na wyjazd konieczny jest aktualny paszport!
  dla wyjazdu bezwizowego do 10 dni, konieczna jest przepustka oraz ubezpieczenie  - koszt 100 PLN/os. (płatne obowiązkowo)
 • opłaty uzdrowiskowej  3% - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich)
 • ubezpieczenia (płatne obowiązkowo)

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.