SANATORIUM RADON

SANATORIUM RADON

Sanatorium Radon jest jednym z największych ośrodków sanatoryjnych na Białorusi. Wciągu roku może przywrócić zdrowie ponad 12 mln dorosłych i 3 mln dzieci. Mieści się w ośmiopiętrowym budynku, w którym znajduje się 450 miejsc oraz pijalnia wód mineralnych. W sanatorium znajdują się unikalne na Białorusi naturalne źródła wody radonu, pochodzące z głębokości  300 m.Sanatorium jest położone w obwodzie grodzieńskim, 10 km od miasta Diatłowo, w sosnowym lesie.

Profil leczenia:

  • choroby układu nerwowego
  • choroby ginekologicznego
  • choroby układu mięśniowo-szkieletowego i tkanki łącznej

Sanatorium ma wszystko, co jest potrzebne aby odpocząć i miło spędzić czas : bibliotekę, salę koncertową, salę balową, salę bilardową, amfiteatr. Organizowane są letnie mecze siatkówki plażowej, tenisa, gry w warcaby i szachy, jazda na nartach, łyżworolki.  Za dodatkową opłatą  są organizowane wycieczki do: Lidy, Puszcy Białowieskiej, Zamku w Mirze, do Nieświerza, do Słonimia i Żurowic, znajduje się również wypożyczalnia sprzętu sportowego, sprzętu na piknik (szaszłyki z grila), przystań jachtowa, jest parking strzeżony, kantor wymiany walut, bankomat.

Baza medyczna: Sanatorium jest wyposażone w: laboratorium  biochemiczne, USG, gabinety akupunktury, masażu, gabinety kosmetyczne, inhalatory, balneoterapia: podwodne prysznice z masażem, prysznic, okrągły, rosnący strumień; kąpiel: ziołowa, iglasta, perła, suchy dwutlenek węgla; Terapia błotna, nawadnianie ginekologiczne, płukanie jelit, ćwiczenia, , laseroterapia, masaż, ziołowa herbata.

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie do 30 kwietnia 2019 roku

TurnusCena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
8 dni1 364,00 PLN1 153 PLN/os.
10 dni1 672, 00 PLN1 408,00 PLN/os.
15 dni2 442,00 PLN2 046,00 PLN/os.

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

Skierowania zawiera:

  • zakwaterowanie: pakiet noclegów w wybranym pokoju
  • wyżywienie: 4 x dziennie
  • zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń, min. 5)

 

Cena nie zawiera:

  • transportu
  • wizy białoruskiej (opłata konsularna, komplet dokumentacji wizowej, pośrednictwo wizowego) - łączny koszt: 25 EUR + 100 PLN od osoby (płatne obowiązkowoUWAGA: na wyjazd konieczny jest aktualny paszport!
  • opłaty uzdrowiskowej  3% - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich (płatne obowiązkowo)
  • ubezpieczenie (płatne obowiązkowo)

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.
Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.