SANATORIUM RUŻAŃSKI

SANATORIUM RUŻAŃSKI

Oferta sanatoryjna na jesień 2019/styczeń 2020

 

Nowoczesne luksusowe sanatorium Rużańskij wybudowane w 2005 r., należące do Centralnego Banku Białorusi, zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortowego wypoczynku dla całej rodziny. Sanatorium położone jest wśród gęstych lasów sosnowych w puszczy Różańskiej. 

Nieopodal znajduje się zatoka z piaszczystą plażą, kąpieliskiem strzeżonym i sprzętem wodnym (katamarany i łódki). 

Sanatorium Składa się z 4 pawilonów hotelowych oraz pawilonu leczniczego, basenu z aqua parkiem i sali gimnastycznej. Wszystkie obiekty z wyjątkiem Willi są połączone przeszklonymi korytarzami, co pozwala na wygodne przemieszczanie się między obiektami sanatoryjnymi bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz.

Leczone schorzenia: narządów ruchu, kardiologiczne, systemu nerwowego i przewodu pokarmowego.

Do dyspozycji odpoczywających są boiska do gry w szykówkę i siatkówkę, mini aqua park, sauna, sala sportowa. Terytorium obiektu jest strzeżone i monitorowane przez całą dobę. Istnieje możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych do pobliskich miejscowości – Różan, Nowogródka, Baranowicz, jez. Świteź, organizowanych przez sanatorium.

Wyjątkowe warunki i miła obsługa sprawiają że odpoczynek w sanatorium „Rużańskij” tworzą miłą, ciepłą atmosferę, co sprawia że odpoczynek tu jest znakomitą okazją na regenerację sił, poprawę kondycji fizycznej i psychicznej równowagi. Wysoki standard pokoi pomagają na relaks w komfortowych warunkach, a personel dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt był miły i przyjemny, zapewniając maksymalną opiekę i bezpieczeństwo odpoczywających.

 

Leczone schorzenia

 Narządów ruchu: reumatyzm, gościec, zwyrodnienia, kontuzje powypadkowe;

  • Kardiologiczne: zaburzenia serca i naczyń krwionośnych;
  • Gastryczne;
  • Górnych dróg oddechowych;
  • Systemu Nerwowego;
  • Przewodu pokarmowego.

Zabiegi lecznicze

Kąpiele: okłady parafinowe (ozokeryt), perełkowe, solankowe, ziołowe, tlenowe, jodowo-bromowe, terpentynowe, pianowe, kąpiel kwasowo-węglowa, masaż (klasyczny, podwodny, hydromasaż stóp), natrysk okrężny, okłady borowinowe i parafinowe (ozokeryt), fizykoterapia, masaże podwodne, masaże klasyczne (suche), okłady borowinowe ,gabinet inhalacji leczniczych, jaskinia solna, gabinet terapii magneto-laserowej, gabinet światłoterapii, speleoterapii, bicze szkockie, kinezyterapia, elektroterapia, psychoterapia, koktajle ziołowe, inhalacje, solarium. W sanatorium świadczone są także usługi stomatologiczne.

Zakwaterowanie

Sanatorium składa się z 5 pawilonów mieszkalnych, które są połączone nadziemnym oszklonym łącznikiem z gabinetami zabiegowymi, obiektami sportowymi i administracyjnymi oraz jednej wolnostojącej willi. Sanatorium oferuje 1-, 2-, 3 i 4-osobowe pokoje oraz apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym, suszarką do włosów, telewizorem, czajnikiem bezprzewodowym, lodówką, sejfem.

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie jesień - zima 2019/2020

Turnus Cena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
6 dni*5 nocy1 110, 00 PLN910,00 PLN/os.
8 dni*7 nocy1 440, 00 PLN1 150,00 PLN/os.

*możliwy pobyt bezwizowy w sanatorium do 10 dni

 

Cena zawiera:

- zakwaterowanie zgodnie z wybranym  w pokoju z łazienką, ilość noclegów zgodnie z wyborem
- wyżywienie: 4 x dziennie;
- zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń, min. 5);
- ubezpieczenie

 

Cena nie zawiera:

- transportu;
- promocja przepustka 50 zł od osoby (płatne obowiązkowo);
- opłaty uzdrowiskowej 3 % - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich).

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE