DRUSKIENNIKI PUSYNAS HOTEL SPA

DRUSKIENNIKI PUSYNAS HOTEL SPA

wpis w: Sanatoria, Sanatoria na Litwie | 0

Hotel Pusynas  położony w jest centrum Druskienik. 3-gwiazdkowy hotel oferuje wszystkie wygody, niezbędne do zapewnienia odpowiedniego wypoczynku.

Hotel  swoim kształtem przypomina ogromną szyszkę sosnową lub sękacza. Przez okna widać druskienicki kościół katolicki zbudowany w stylu neogotyckim, tuż obok – jezioro Druskonis, Park Wodny w Druskienikach w odległości ok 300 metrów.  Hotel Pušynas oferuje nie tylko usługi zakwaterowania i wyżywienia – tu można również skorzystać z zabiegów SPA oraz innyh  programów leczniczych.

Pusynas posiada 66 pokoi różnego typu i standardów. Dla wygody gości dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i klasa lux. Hotel może zakwaterować jednocześnie 150 gości, sala konferencyjna zmieści 80 osób, restauracja – 80 osób, SPA Pušynas – 15 osób.

Każdy z pokoi hotelu jest wyposażony w balkon, TV, indywidualnie regulowaną klimatyzację (pokoje klasy biznesowej na I piętrze) oraz biurko. Centrum SPA w Druskienikach jako pierwsze w uzdrowisku oferuje gościom kąpiele  z wodą Morza Martwego i terapię borowiną Morza Martwego.

Na gości centrum SPA w Druskienikach czekają różnego rodzaju masaże: klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, antycellulitowy, kamieniami z magmy, drenażowy, miodowy. SPA centrum oferuje również inne zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne i lecznicze na ciało: depilację woskiem, kąpiele parafinowe dla dłoni i stóp, zabiegi ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe na ciało. Goście centrum SPA mają też możliwość skorzystać z solarium, różnego rodzaju programów SPA dla kobiet, mężczyzn lub dla dwojga.

Dobre i pyszne jedzenie świetnie uzupełni wypoczynek w Druskienikach. W hotelu Pušynas działa wspaniała, już polubiona przez wielu restauracja, oferująca swoim gościom najlepsze potrawy europejskiej i litewskiej kuchni.

Restauracja w Druskienikach i pracujący w niej fachowcy obsługują do 80 osób w jednym czasie. W restauracji hotelu Pušynas miłą atmosferę stwarza zarówno oryginalny wystrój restauracji, jak też wspaniała i zawsze mile zadziwiająca karta dań, obejmująca potrawy europejskiej i litewskie.

Klientom SPA w Druskienikach i programów leczniczych oraz gościom restauracji hotelu Pušynas specjaliści na życzenie dobiorą zestawy lecznicze oraz specjalną dietę z uwzględnieniem życzeń i możliwości gościa.

Restauracja hotelu Pušynas zaprasza organizować świąteczne lub tematyczne wieczory, święta urodzinowe dla dzieci, tu odbywają się najlepsze koncerty, wieczory klasycznego kina. Goście restauracji mają możliwość wziąć udział w degustacji wina. Chętnym wziąć udział obowiązuje uprzednia rezerwacja.

CENNIK NA ROK 2017

Cennik Noclegu w Hotelu Pusynas 2017
Rodzaj pokoju VII IV V-VI i dni Świąteczne
Jednoosobowy (1 os.) 39 € 45 €
Dwuosobowy  (2 os.) 49 € 54 €
Dwuosobowy PLUS (2 os.) 54 € 59 €
LUX  (2 os.) 69 € 74 €
W sezonie (24.122016 – 08.01.2017 są ważne ceny V-VI i dni świąteczne.

Cena noclegu zawiera:

·         Nocleg w pokoju wybranej klasy;

·         Śniadanie w restauracji hotelowej (bufet)

·         SPA centrum – 1 godzina pobytu w kompleksie łaźni parowej i jacuzzi

 

PROGRAMY LECZNICZE

TYP pokoju

UZDROWISKO”         3 zabiegi dziennie

(nie mniej niż 3 doby)

„OSZCZĘDZANIE ZDROWIA”

5 zabiegów dziennie

(nie mniej niż 4 doby)

Jednoosobowy 45 € 49 €
Dwuosobowy  36 € 42 €
Dwuosobowy PLUS 38 € 44 €
LUX  42 € 48 €

 

Wyżywienie:

HB ( Obiad lub kolacja ) + 6  €

FB ( Obiad i kolacja ) + 9 €