SANATORIUM BUG

SANATORIUM BUG

Oferta sanatoryjna na jesień 2019/styczeń 2020

Sanatorium Bug to jedno z największych całorocznych uzdrowisk na Białorusi. Polożone jest na uroczysku “Sosnowyj bór” nad malowniczym brzegiem rzeki Muchawiec w ekologicznie czystym rejonie, 30 km od Brześcia i 15 km od Kobrynia i Żabinki.

Bogaty zakres i jakość świadczonych usług medycznych, dobrze wyposażone bloki, sprzyjający umiarkowany klimat przyczyniły sie do tego, że sanatorium BUG jest zaliczane do grona najlepszych na Białorusi a dzięki taniemu wypoczynkowi i leczeniu cieszy się popularnością i za granicami kraju.

Sanatorium posiada bazę medyczną, pozwalającą leczyć choroby:

  • Układu sercowo-naczyniowego,
  • oddechowego,
  •  obwodowego systemu nerwowego,
  • narządów ruchu.

Baza medyczna sanatorium pozwala świadczyć następujące usługi: wanny lecznicze i mineralne, prysznice, sauna fińska, sauna infrared, kriosauna, beczka cedrowa, różne rodzaje leczenia światłem, leczenie ciepłem i zabiegi z zakresu galwanoborowiny oraz okłady parafinowo-ozokerytowe, masaż ręczny i aparatowy (próżniowy, masaż wibracyjny, aparatem "Relaks", fotel relaksacyjny), hydromasaż, terapia kompresyjna aparatem "Limfa-mat", krioterapia aparatem "Kriotur", suche kąpiele węglanowe, kąpieli ozonowe, bieżnia próżniowa próżniowo-kompresyjna terapia aparatem "Wakumed", koktajle tlenowe, wilgotne owijanie gliną morską oraz wodorostami morskimi, zabiegi SPA (ogólne i miejscowe), inhalacje, gabinet kosmetologiczny,miostymulacja, radiolifting. Jest lekarz psychoterapeuta, homeopata, lekarz akupunkturzysta, hirudoterapeuta.

Współczesna diagnostyka: badanie peryferyjnego oraz centralnego systemu krążenia, funkcji oddechu, USG, nieinwazyjny analizator krwi.

Dużą popularnością cieszą się wycieczki spalinowcem "Grodno" wzdłuż rzeki Muchawiec, do Twierdzy Brzeskiej, Puszczy Białowieskiej, muzeum im. Suworowa w Kobryniu, klasztorów w Żyrowicach i Chmelewo, na strusią farmę, wycieczki do Nieswiżskiego i Mirskiego zamków, zamku Sapiehów w Różanach, muzeum-folwarku w Próżanach.

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie jesień - zima 2019/2020

Turnus Cena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
6 dni*5 nocy850,00 PLN710,00 PLN/os.
8 dni*7 nocy1 232, 00 PLN1 012,00 PLN/os.

*możliwy pobyt bezwizowy w sanatorium do 10 dni

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

Cena zawiera:

- zakwaterowanie zgodnie z wybranym  w pokoju z łazienką, ilość noclegów zgodnie z wyborem
- wyżywienie: 4 x dziennie;
- zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń, min. 5);
- ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

- transportu;
- promocja przepustka 50 zł od osoby (płatne obowiązkowo);
- opłaty uzdrowiskowej 3 % - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich).

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.
Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE