SANATORIUM BUG

SANATORIUM BUG

Sanatorium BUG to jedno z największych całorocznych uzdrowisk na Białorusi. Położone jest na uroczysku “Sosnowyj bór” nad malowniczym brzegiem rzeki Muchawiec w ekologicznie czystym rejonie, 30 km od Brześcia i 15 km od Kobrynia i Żabinki. Bogaty zakres i jakość świadczonych usług medycznych, dobrze wyposażone bloki, sprzyjający umiarkowany klimat przyczyniły się do tego, że sanatorium Bug jest zaliczane do grona najlepszych na Białorusi, a dzięki taniemu wypoczynkowi i leczeniu cieszy się popularnością i za granicami kraju.

 

Profil leczenia:

 • choroby narządów ruchu 
 • choroby kardiologiczne, zaburzenia serca i naczyń krwionośnych
 • choroby systemu nerwowego
 • choroby górnych dróg oddechowych

Baza medyczna sanatorium pozwala świadczyć następujące usługi: wanny lecznicze i mineralne, prysznice, sauna fińska, sauna infrared, kriosauna, beczka cedrowa, różne rodzaje leczenia światłem, leczenie ciepłem i zabiegi z zakresu galwanoborowiny oraz okłady parafinowo-ozokerytowe, masaż ręczny i aparatowy (próżniowy, masaż wibracyjny, aparatem "Relaks", fotel relaksacyjny), hydromasaż, terapia kompresyjna aparatem "Limfa-mat", krioterapia aparatem "Kriotur", suche kąpiele węglanowe, kąpieli ozonowe, bieżnia próżniowa próżniowo-kompresyjna terapia aparatem "Wakumed", koktajle tlenowe,  wilgotne owijanie gliną morską oraz wodorostami morskimi, zabiegi SPA (ogólne i miejscowe), inhalacje, gabinet kosmetologiczny,miostymulacja, radiolifting. Jest lekarz psychoterapeuta, homeopata, lekarz akupunkturzysta, hirudoterapeuta.

Współczesna diagnostyka: badanie peryferyjnego oraz centralnego systemu krążenia, funkcji oddechu, USG,  nieinwazyjny analizator krwi.

Dużą popularnością cieszą się wycieczki  spalinowcem "Grodno" wzdłuż rzeki Muchawiec, do Twierdzy Brzeskiej, Puszczy Białowieskiej, muzeum im. Suworowa w Kobryniu, klasztorów w Żyrowicach i Chmelewo, na strusią farmę, wycieczki do Nieswiżskiego i Mirskiego zamków, zamku Sapiehów w Różanach, muzeum-folwarku w Próżanach.

Usługi medyczne o wysokiej jakości oraz tani wypoczynek są wizytówką "Sanatorium Bug".

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie od 30 kwietnia 2019 roku

TurnusCena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
8 dni942,00 PLN766,00 PLN/os.
10 dni*1 144, 00 PLN924,00 PLN/os.
15 dni1 650,00 PLN1 320,00 PLN/os.

*możliwy pobyt bezwizowy w sanatorium do 10 dni

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

Skierowania zawiera:

 • zakwaterowanie: pakiet  noclegów w wybranym pokoju
 • wyżywienie: 3 x dziennie
 • zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń, min. 5)

 

Cena nie zawiera:

 • transportu (dotyczy tylko turnusów 15 - dniowych: autokar bądź mikrobus
 • wizy białoruskiej (opłata konsularna, komplet dokumentacji wizowej, pośrednictwo wizowego) - łączny koszt: 25 EUR + 100 PLN od osoby (płatne obowiązkowo)
  dla wyjazdu bezwizowego do 10 dni, konieczna jest przepustka oraz ubezpieczenie  - koszt 100 PLN/os. (płatne obowiązkowo)
  UWAGA: na wyjazd konieczny jest aktualny paszport!
 • opłaty uzdrowiskowej  3% - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich)
 • ubezpieczenia (płatne obowiązkowo)

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.
Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.