SANATORIUM AZIORNY

SANATORIUM AZIORNY

 

Centrum zdrowia i urody „AZIORNY”-SPA położony jest nad brzegiem jeziora Białe w przepięknym sosnowym lesie. Jest to wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku, zadbania o kondycję fizyczną oraz zdrowie. Centrum, oprócz tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych SPA proponuje doskonałą bazę leczniczą.

Amatorom aktywnego wypoczynku oferuje: boisko do piłki nożnej i koszykowej, korty tenisowe (w tym jeden kryty), siłownię, salę fitness, trasy dla miłośników łyżworolek  (2,5 km) oraz pieszych wędrówek (1,5 km), park wodny (basen, zjeżdżalnie, jacuzzi, wodospady, łaźnie: fińską, turecką oraz rosyjską). Ponad to w kompleksie znajdą Państwo: bibliotekę, salę kinowo-widowiskową, bilard, bar i dyskotekę.

Do Państwa dyspozycji w dwupiętrowych korpusach mieszkalnych przygotowano komfortowo wyposażone jedno- i dwuosobowe pokoje, a także luksusowe apartamenty. W każdym z tych pokoi jest łazienka, WC, telewizor (TV-SAT), lodówka i telefon. Dla zmotoryzowanych kuracjuszy centrum zapewnia monitorowany parking strzeżony.

Centrum zdrowia i urody „Aziorny” proponuje następujące zabiegi i usługi: Światłoleczenie: spolaryzowane światło – BIOPTRON, solarium,  laseroterapia; Ciepłoleczenie:  okłady parafinowe i ozokerytowe; Elektroterapia – z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń serii „FIZJOTERM”; Elektroforeza - z wykorzystaniem nowoczesnych niemieckich urządzeń; Elektrodiagnostyka; Terapia ultradźwiękowa, drenaż limfatyczny; Inhalacje z wykorzystaniem urządzeń firmy „PARI”; Fitoterapia; Igłorefleksoterapia i muzykoterapia w leczeniu chorób somatycznych; Masaże: lecznicze, segmentarny, punktowy, elektromasaż – przy ostrej patologii, relaksacyjny połączony z muzykoterapią; Suche kąpiele CO2; Aromoterapia połączona z wibracjami, ciepłoleczeniem, muzykoterapią (12 różnych programów, m.in. odchudzający, antynikotynowy, relaksujący itd.); Kapsuła SPA; Hydroterapia układu trawiennego; Gabinet stomatologiczny; Gabinet kosmetologiczny i fryzjerski.

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie do 30 kwietnia 2019 roku

TurnusCena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
8 dni*1 892,00 PLN1 646,00 PLN/os.
10 dni*2 332, 00 PLN2 024,00 PLN/os.
15 dni3 432,00 PLN2 970,00 PLN/os.

*możliwy pobyt bezwizowy w sanatorium do 10 dni

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

Skierowania zawiera:

  • zakwaterowanie: 7/14 noclegów w Pakiet pokoju 2-osobowym standard z prysznicem i WC
  • Pokoje 1-os., 3-os. oraz apartamenty - na zapytanie.
  • wyżywienie: 3 x dziennie
  • zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza (brak ograniczeń, min. 5)

UWAGA: na wyjazd konieczny jest aktualny  paszport

 

Cena nie zawiera:

  • transportu (dotyczy tylko turnusów 15 - dniowych: autokar bądź mikrobus
  • wizy białoruskiej (opłata konsularna, komplet dokumentacji wizowej, pośrednictwo wizowego) - łączny koszt: 25 EUR + 100 PLN od osoby (płatne obowiązkowo)
    dla wyjazdu bezwizowego do 10 dni, konieczna jest przepustka oraz ubezpieczenie  - koszt 100 PLN/os. (płatne obowiązkowo)
  • opłaty uzdrowiskowej  3% - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich)
  • ubezpieczenia (płatne obowiązkowo)

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.
Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.