Podczas organizacji wycieczek w przypadku większych grup w celu zapewnienia większego komfortu naszym klientom korzystamy z turystycznego systemu słuchawkowego YT-T1. System charakteryzuje się łatwością w użytkowaniu oraz wysoką jakością przekazywanego dźwięku. Nadajnik pracuje na 99 kanałach, dzięki czemu możemy być pewni, że z łatwością unikniemy żadnych zakłóceń dźwiękowych.

Odbiornik pozwala regulować głośność dźwięku na 9 poziomach. Wbudowane litowo-jonowe baterie gwarantują wytrzymałość do 15 godzin pracy.

Chcesz wypożyczyć system Guide Tour YT?

Skorzystaj z naszej oferty!

Koszty wynajmu systemu guide tour:

- odbiornik – 25 PLN/ netto (5-9 dni), nadajnik gratis;

- odbiornik – 20 PLN/ netto (3-5 dni), nadajnik gratis;

- odbiornik – 10 PLN/netto (1-2 dni), nadajnik gratis.

Wypożyczenie na większy okres rozpatrujemy indywidualnie.

Nadajnik YT-T1

Wymiary: 100 x 56 x 14 mm.

Waga: 60 gram.

Zasięg nadawanego dźwięku: do 60 metrów.

Wytrzymałość baterii: do 15 godzin.

W zestawie: mikrofon klapowy MY.

Konstrukcja urządzenia GuideTour YT-T1 gwarantuje wysoką jakość sygnału. Nowoczesny, lekki nadajnik radiowy przekazuje sygnał na 99 kanałach. W związku z tym nawet w bardzo popularnych wśród turystów miejscach nie powstaną żadne zakłócenia dźwiękowe dzięki dobraniu wolnego kanału.

Nadajnik jest bardzo prosty w obsłudze. W celu przekazywania dźwięku wystarczy tylko włączyć urządzenie i ustawić na odpowiednim kanale. Ładowanie nadajników i odbiorników odbywa się za pomocą do tego celu wyznaczonej walizki transportująco-ładującej i zajmuje 4 godziny.

Odbiornik YT-R1

Wymiary: 73 x 42 x 12 mm.

Waga: 42 gramy.

Zasięg odbierania dźwięku: do 60 metrów.

Wytrzymałość baterii: do 20 godzin.

W zestawie: słuchawka douszna higieniczna.

Urządzenie YT-R1 jest jednym z najmniejszych odbiorników przedstawionych na rynku! Wymiarami i wagą odbiornik przypomina malutkie pudełko. Klient nie doznaje żadnego dyskomfortu nawet po całym dniu korzystania z zestawu. Urządzenie może pracować na 99 kanałach, na każdym z nich sygnał dźwiękowy jest jasny i wyraźny.

Obsługa zestawu jest bardzo łatwa. Użytkownik może skorzystać z dwóch sposobów regulowania kanałów: automatyczny (jest stosowany przy ustawieniu całego kompletu słuchawek) oraz ręczny (wykorzystuje się przy strojeniu wybranego odbiornika).

Dzięki wbudowanym bateriom litowo-jonowym z odbiornika można korzystać do 20 godzin bez konieczności ładowania w trakcie zwiedzania.

Odbiornik posiada 9 poziomów głośności odbioru, dzięki czemu użytkownik może regulować dźwięk wedle potrzeby.

Walizka ładująca YT-60

Wymiary zewnętrzne: 50 cm x 30 cm x 14 cm.

Czas całkowitego ładowania kompletu – 4 h.

W zestawie: kabel zasilający.

Walizka służy przede wszystkim do jednoczesnego ładowania wszystkich elementów kompletu głośnomówiącego – zarówno nadajników, jak i odbiorników. Dodatkowo zapewnia ona bezpieczny i wygodny transport i przechowywanie urządzeń i akcesoriów. Przegródki piankowe chronią wszystkie elementy kompletu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Podczas ładowania przegródki można z łatwy sposób wyjąć z walizki, żeby zapewnić prostszy dostęp do gniazd ładujących.