SANATORIUM ALPHA RADON

SANATORIUM ALPHA RADON

Sanatorium Alfa Radon jest położone w mieście Baranowicze – 72 km od Grodna. Mieści się w nowoczesnym 7-o piętrowym budynku przeznaczonym dla 350 kuracjuszy w pokojach o różnych kategoriach. Sanatorium jest nowe otwarte w czerwcu 2015 roku.

Każdy pokój w Sanatorium "Alpha Radon" wyposażony jest w taki sposób, aby Państwa pobyt był jak najbardziej komfortowy: WiFi, TV, mini-bar, sejf, room service, kamerdyner, usługi prania i prasowania na życzenie gościa, nowoczesny system klimatyzacji, wygodne łóżka z materacami ortopedycznymi, hypoalergiczna pościel, ręczniki i szlafroki są wykonane w 100% z bawełny. Sanatorium  oferuje jasne, przytulne pokoje w dziewięciu różnych kategoriach.

Profile leczenia:

 • układ nerwowy
 • narządu ruchu
 • urologiczny
 • ginekologia

Sanatorium "Radon Alpha" oferuje wszystkie niezbędne warunki do wypoczynku i rekreacji: w sprzyjających warunkach naturalnych, relaksującej atmosferze, prowadzone jest profesjonalne leczenie, w połączeniu z komfortowymi warunkami życia i zdrową dietą.

Baza medyczna Alpha-Radon reprezentowane przez następujące rodzaje procedur medycznych: balneoterapii, peloidotherapy (błoto), terapii Spa-, terapii kamień, Speleoterapia, laseroterapia,

krioterapia (lokalne) ozonoterapia, Karboksy, terapia falą uderzeniową, sprzętu trakcji Terapia, pneumatyczne terapii uciskowej,

terapia-wakum, terapia ciśnienia, ultradźwięk, magnetoterapia, elektroterapia, terapia UHF, leki wziewne, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka USG, diagnostyka funkcjonalna, stomatologii, kosmetologii.

Wyżywienie: w formie bufetu: różnorodność sałatek, ciepłych i zimnych przekąsek, płatków śniadaniowych, dania gorące, przystawki, owoce, desery i napoje, świeżo upieczony chleb i bułki.

Dziecko: w każdym wieku, jeśli towarzyszy im osoba dorosła. Leczenie dzieci – od 4 lat.

 

CENY ZA POBYT W SANATORIUM

obowiązujące w terminie do 30 kwietnia 2019 roku

TurnusCena za pokój 1-os. Cena za pokój 2-os.
8 dni4 708,00 PLN3 194,00 PLN/os.
10 dni5 852, 00 PLN3 960,00 PLN/os.
15 dni8 712,00 PLN5 874,00 PLN/os.

dostępność i ceny pokoi w wybranym terminie na zapytanie

 

Skierowania zawiera:

 • zakwaterowanie: pakiet  noclegów w wybranym pokoju.
 • wyżywienie: 3 x dziennie
 • zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarza - min. 5 dziennie

 

Cena nie zawiera:

 • transportu
 • wizy białoruskiej (opłata konsularna, komplet dokumentacji wizowej, pośrednictwo wizowego) - łączny koszt: 25 EUR + 100 PLN od osoby (płatne obowiązkowo)
 • opłaty uzdrowiskowej  3% - 5% od ceny (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich)
 • ubezpieczenie (płatne obowiązkowo)

 

W celu rezerwacji turnusu należy podać DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia, serię i nr paszportu), DANE TELEADRESOWE (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz termin turnusu. Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.
Cena podana na stronie może się różnić od aktualnie obowiązującej. W celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.