Mistrzostwa Świata Rosja 2018

wpis w: Oferta 2018, Rosja | 0

18.06 Przyjazd do Moskwy, spotkanie na lotnisku i przejazd do hotelu. Po odprawie - spotkanie organizacyjne, gdzie nasi przewodnicy i przedstawiciele odpowiedzą na główne pytania i przedstawią program wycieczki.

19.06 Śniadanie w hotelu (BB).

Mecz nr 1 Polska - Senegal.

20.06 Śniadanie w hotelu. Wycieczka na Kreml z wizytą w jednej z katedr. Kreml moskiewski - symbol rosyjskiej państwowości, jeden z największych zespołów architektonicznych na świecie. Sobór Uspieński, cerkiew Archanioła i Błagowieńskie katedry, Komnaty Patriarchy z Kościołem Dwunastu Apostołów, zespół dzwonnicy Iwana Wielkiego, dzwon carski, karabin carski. Lunch. Wycieczka autokarowa po Moskwie. Plac Czerwony (ze spacerem na placu), widok Kremla z nabrzeża Zofii, Katedra Chrystusa Zbawiciela, pomnik Piotra I, panorama widokowa na wzgórzach Sparrow (z wizytami w obiektach historycznych z wysokość lotu ptaka), łuk Triumfalny, miasto Moskwa, Arbat, ulica Tverskaya, plac Puszkina, plac Manezhnaya, OkhotnyRyad, budynek Dumy Państwowej, teatr Bolszoj i inne.

21,06 Śniadanie. Wolny dzień w Moskwie na realizację wycieczek fakultatywnych i rozrywkę.

22,06 Śniadanie. Cały dzień Złoty Pierścień (Suzdal + Vladimir). Wizyta w Suzdal, jednym z najstarszych rosyjskich miasteczek, przenosi w atmosferę średniowiecznego życia w Rosji, a Władimir może imponować swoją bogatą historią po tym, jak w przeszłości był stolicą prawosławnej Rosji. Te miasta są najważniejszymi atrakcjami turystycznymi i częściami Złotego Pierścienia. Obiad w cenie. Powrót do Moskwy

23,06 Śniadanie. Przejazd na dworzec kolejowy. Pociąg Moskwa - Kazań, czas wyjazdu 23:08.

24.06 Przyjazd do Kazania o godz. 10:45, spotkanie na dworcu kolejowym i przejazd do hotelu.        

21: 00 Mecz nr 2 Polska - Kolumbia.

25.06 Śniadanie. Wycieczka po Kazaniu. Wycieczka autokarowa obejmuje zwiedzanie historycznej części miasta i centralnych ulic. Zobaczymy Teatr Opery i Baletu, Kazański Uniwersytet Federalny, Kazański Ratusz, Katedrę Piotra i Pawła, a także Klasztor Bogurodzicy - miejsce odnalezienia i postawienia ikony Matki Bożej Kazańskiej. Pieszy etap wycieczki obejmuje spacer z przewodnikiem po Kremlu Kazańskim, zwiedzanie meczetu Kub-Szarif i Soboru Zwiastowania. Tutaj zobaczysz słynną spadającą wieżę Syuyumbike. Trasa wycieczki obejmuje zwiedzanie wystawy i kompleksu rozrywkowego "Panorama miasta". Obiad w cenie.

26,06 Śniadanie. Wolny dzień w Kazaniu na zamówienie dodatkowych wycieczek i rozrywki.

27,06 Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Lot Kazan - Wołgograd. Przylot do Wołgogradu, spotkanie na lotnisku i przejazd do hotelu

28.06 Śniadanie.

17:00 Mecz nr 3 Polska – Japonia. 

29.06 Śniadanie w hotelu. Wycieczka po mieście Wołgograd. Podczas tej wycieczki zobaczymy najważniejsze atrakcje jednego z największych i najbardziej znanych miast w Rosji. Trasa rozpocznie się spacerem wzdłuż ulicy Pokoju, która jako pierwsza została odnowiona po II wojnie światowej. Będziemy mieli okazję zobaczyć starą topolę na placu pamięci poległych bohaterów, cichym świadkiem bitwy pod Stalingradem i symbolem wiecznego życia. Z placu Bohaterów na drodze do wału Volgi miniemy Aleję Bohaterów monumentalnym przykładem architektury Imperium Stalina, na końcu której dotrzesz do "Wrót rzeki miasta" –głównego wzniesienia z widokiem na potężną Wołgę. Ostatnim punktem zwiedzania będzie słynne na całym świecie wzgórze Mamaev z charakterystyczną dla Macierzy głównej rzeźbą i fascynujący panoramiczny widok na miasto, rzekę Wołgę i jej piękne brzegi. Obiad w cenie. Przejazd na lotnisko lub dworzec kolejowy. W zależności od wyników drużyny 1/8 finału odbędzie się 02.07 w Rostowie lub 03.07 w Moskwie.

Koszt pakietu: 1350 euro/os.

W cenie:

-Transfery w wygodnych autobusach i pociągach w towarzystwie przewodnika
-Zakwaterowanie w hotelach 3 * (6 nocy Moskwa + 1 noc Pociąg + 3 noce Kazań + 2 noce Wołgograd
-Śniadania,

-4 obiady
-Program wycieczek na całą podróż w języku polskim /rosyjskim/ angielskim (Moskwa z Kremlem, Złoty Pierścień, Kazan z Kremlem, Wołgograd)
-Bilety wstępu do obiektów

Dodatkowo płatne:

-Lot międzynarodowy
-Lot Kazan – Wołgograd( ok. 120 eur)
-Bilety wstępu na mecze piłkarskie
-Dodatkowe wycieczki w dni wolne
-Dodatkowa żywność, z wyjątkiem określonych w programie
-Wskazówki i personalne pakiety

* Cena obowiązuje dla grupy 20 osób.
** W cenie bezpłatne przejazdy pociągiem Moskwa - Kazań z FAN ID

Wjazd do Federacji Rosyjskiej  na Mistrzostwa Świata Rosja 2018 –bezwizowy  przy posiadaniu biletów   na meczę  i FAN ID.
Tranzyt po terenie Białorusi również bezwizowy.