HISZPANIA – BENIDORM  Pobyt wakacyjny

HISZPANIA – BENIDORM Pobyt wakacyjny

wpis w: Inne kraje, Nowe wycieczki | 0

Terminy:    17–25.06.2017,    31.08 -07.09.2017

Costa Blanca z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten odcinek hiszpańskiego wybrzeża przyciąga podróżników pięknymi plażami oraz słynnymi  kurortami. Warto jednak poszukać także tych mniej obleganych przez turystów miejscowości. Przykładem może być Benidorm.

Benidorm to jeden z najsłynniejszych kurortów Hiszpanii, a być może najbardziej niezwykły. To gąszcz wieżowców nad piękną plażą w malowniczej zatoce zamkniętej skałami na wybrzeżu Costa Blanca.

Ponieważ jest to typowo wakacyjny kierunek, najważniejsze w Benidorm są oczywiście plaże. Ich łączna długość w miejscowości wynosi aż 5 kilometrów. Szczególnie warte uwagi są Levante i La Poniente, które uznawane są jedne z ładniejszych na całym Costa Blanca. Levante polecana jest tym, którzy oczekują nie tylko wypoczynku nad morzem, ale także wielu rozrywek. Wzdłuż tej plaży ciągnie się nadmorski bulwar, przy którym znajdują się restauracje i bary, do których można wyskoczyć na drinka lub przekąskę. Plaża Poniente jest znacznie spokojniejsza, a na dodatek dłuższa o kilometr i szersza (średnio ponad 70 m).Rodzinnym wakacjom w Benidorm sprzyjają tutejsze parki rozrywki. Oprócz Aqualandii – aquaparku z fantazyjnymi zjeżdżalniami do popularnych atrakcji należy również Terra Mitica. Jest to park, który w fantastyczny sposób łączy cele edukacyjne i rozrywkowe. Przeniesie on najmłodszych do antycznego świata Egiptu, Grecji i Rzymu.

Bawiąc się na największych w Europie kolejkach, diabelskich młynach i karuzelach oraz uczestnicząc w barwnych przedstawieniach i pokazach, można jednocześnie dowiedzieć się czegoś ciekawego. Warto wspomnieć również o Terra Natura, czyli wyjątkowym ZOO, które pozwala odwiedzającym na bezpośredni kontakt ze zwierzętami.

Świadczenia:

Hotel 3* w pokoju 2-osobowym w Benidorm

  • Wyżywienie w hotelu 3 x dziennie
  • Napoje do posiłków (1 servis 0,25 L wina i 0,25 L wody na osbę do posiłku)
  • Ubezpieczenie NNW KL

Cena za osobę w grupie 30 osobowej  (9 dni) wyn. 1690,- PLN

Cena nie zawiera:

  • Kosztów biletów lotniczych
  • Transferów wewnętrznych – ok.14 EUR
  • Dopłata do pokoju jednoosobowego + 20 EUR za dzień